10
czerwiec 13

Zakończenie pewnego etapu

Napisane przez: Admin

Zakończył się właśnie projekt skierowany do organizacji pro-zwierzęcych – „Sieć OFF – Ogólnopolskie Forum Fauna”. Organizacje pro-zwierzęce definiujemy szeroko jako te, które swoją działalność poświęcają prawom i ochronie zwierząt (bezdomnych, domowych, dzikich, będących na wyginięciu, traktowanych jako hodowlane, używanych do doświadczeń i wszelakich innych)  przyjmując różne strategie, m.in. takie jak: bezpośrednia pomoc, promocja weganizmu/wegetarianizmu, edukacja humanitarna, kampanie medialne.

Uczestniczyliśmy w tym projekcie. Wnieśliśmy ( taką mamy nadzieję ) pozytywna energię, zapał i dobra moc. Wynieśliśmy wsparcie, poczucie bezpieczeństwa i większą wiarę w to że możemy wszystko . Poznaliśmy mnóstwo fantastycznych ludzi, pełnych nadziei i przekonanych do słuszności obranej drogi. Organizacji pro zwierzęcych jest dużo, każda działa na własnym polu, jednoczy nas jednak cel – WSZYSCY pomagamy zmienić świat na lepszy. I ten świat się zmienia, dla nas , naszych rodzin i przyjaciół i zwierząt.

Serdecznie dziękujemy Asi i Paulinie – cudownym dziewczynom z Fundacji Czarna Owca Pana Kota twórczyniom projektu. To dzięki nim stała się rzecz cudowna. Poszerzyliśmy horyzonty, otworzyliśmy szerzej oczy ,otrzymaliśmy dar wiedzy niedostępnej dla wielu a jednocześnie nieraz prostej i oczywistej.  Wielki szacunek za ogrom pracy w zorganizowanie wszystkiego 🙂

Dziękujemy wszystkim wykładowcom,  za cierpliwość , fantastyczną zabawę i za słowa ( mamy nadzieję prawdziwe) , że taką energię jaka prezentują ludzie zakręceni na zwierzaki trudno spotkać we wszechświecie .

Zakończył się pewien etap w działalności naszego Koła, etap bardzo ważny, niosący nadzieję na przyszłość , dający nam przekonanie że,  będziemy mogli działać lepiej i skuteczniej.

Dziękujemy Wszystkim uczestnikom, za bezpośredni, nieskrępowany kontakt, za rady cenne i trafne, za nauki , za słowa krytyki za obecność i prawo do czerpania z doświadczeń .
Zostaw komentarz

*
Ostatnie komentarze:

  • Michalina: Piegus ciągle przebywa w przytulisku w Budnie. W jego sprawi...
  • Małgorzata: Dzień dobry, czy Piegusa można jeszcze adoptować ?...
  • Michalina: Koral znalazl dom :)...
  • Iwona: Jak się zachowuje w towarzystwie dzieci?...
  • Michalina: Koral wciąż mieszka w przytulisku w Budnie....