19
lt. 19

CZAK (WRÓCIŁ DO DOMU)


Młody, ok. roczny psiak zgarnięty nie wiadomo jeszcze skąd. Na spacerze dał się poznać jako bardzo miły i rezolutny koleżka. Nie wykazuje agresji do nikogo. Ogarnia chodzenie na smyczy. Bardzo wesoły i ciekawski psiak. Może ktoś go szuka? Kontakt Agata 608020331   ... ( więcej )
24
styczeń 19

LOCZEK (WRÓCIŁ DO DOMU)


Loczek ma jeszcze krótki staż w przytulu. Nie chcemy żeby mu się przedłużał… Od razu dał się poznać jako przemiły pies pragnący towarzystwa człowieka. Loczek ma ok.4lata,jest bardzo proludzki, zna podstawowe komendy, ładnie chodzi na smyczy. Widać że ktoś kiedyś o niego dbał. Niestety pies wciąż jest w Budnie,nikt nie szuka,nikt nie dzwoni, nikt nie ... ( więcej )
03
październik 17

DALILA WRÓCIŁA DO DOMU)


Dalila został podrzucona pod drzwi jednego z mieszkań w Goleniowie. Nie znamy jej historii. Jest niezwykle cichą i grzeczna koteczką, która lubi niewymuszony kontakt z człowiekiem. Toleruje towarzystwo innych kotów, jest czysta i niezwykle zrównoważona. Niedawno przeszła zabieg sterylizacji. Jeśli ktoś z Państwa poszukuje kota o sprecyzowanym charakterze, niekłopotliwego i bardzo ułożonego to Dalila spełnia ... ( więcej )
11
kwiecień 17

SABATA (WRÓCIŁA DO DOMU)


To dziewięciomiesięczna spora sunia o nieprzeciętnej urodzie. Została oddana ponieważ jej właścicielka urodziła dziecko. Dla energicznego psa zabrakło miejsca w domu. Sabata nie jest nauczona psich manier. To wulkan energii, który potrzebuje sporego terenu do wybiegania. Sunia nie jest zaszczepiona ani odrobaczona. My ze swojej strony zapewniamy jej pokrycie kosztów zabiegu sterylizacji. Na jednym ze ... ( więcej )
13
kwiecień 15

ZIOMAL (WRÓCIŁ DO DOMU)


Przepiękny, dobrze ułożony psiak podjęty w Borzysławcu. Ktoś poświecił mu czas, nauczył zasad. Może uciekł za panną?     ... ( więcej )
27
lt. 15

Aslan i Almira ( odebrane)


Dwa psy, owczarki niemieckie. Sunia w cieczce, kawaler mocno zakochany choć już nie młody ( no cóż miłość nie patrzy na wiek) . Ale tak poważnie. Brak sterylizacji spowodował, że te dwa psiaki trafiły do przytuliska. Almira została odebrana na drugi dzień przez właściciela. Czy Aslan , stary psiak trafi na swoje podwórko. Tu mamy ... ( więcej )
22
grudzień 14

SEJKO (WRÓCIŁ DO DOMU)


Znaleziony na stacji paliw Orlen w Goleniowie przy ul. Przestrzennej. Czy ktoś z Państwa go poznaje ? W sprawie odbioru psa z Przytula prosimy o kontakt Ewelina 691443921.             ... ( więcej )
26
styczeń 14

MAJBACH (WRÓCIŁ DO DOMU)


Cudowny, wyszkolony psiak. Czeka na właściciela w Przytulu lub na fajny, kochający dom. Pies lekko wystraszony i i troszkę chudy. Potrzebuje troski i dobrego jadła.   ... ( więcej )
20
styczeń 14

BRITA (WRÓCIŁA DO DOMU)


1. IMIĘ: Brita 2. PŁEĆ: suczka 3. RASA: mix 4. WIELKOŚĆ: średnia 5. UMASZCZENIE: brązowo czarna 6. WIEK: ok. 6 lat 7. STAN ZDROWIA: dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Suczka w średnim wieku, spokojna, zrównoważona.Podjęta w Rurzycy na ul. Jaśminowej . Doskonale chodzi na smyczy. Lekko przelękniona,boi się podniesionej ręki. Mogła ... ( więcej )
07
styczeń 14

SPANIEL (WRÓCIŁ DO DOMU)


06.01.2014 w Podańsku znaleziono ok. 8 – miesięcznego psa w typie spaniela. Obecnie przebywa u tymczasowych opiekunów. Kontakt w sprawie psa tel. 661 429 247 lub 691 443 921.   ... ( więcej )
05
styczeń 14

IGA (WRÓCIŁA DO DOMU)


Kto z Was rozpoznaje tę suczkę. Otrzymała od nas imię Iga. Jest wystraszona i trochę zziębnięta. Trafiła dziś z Przytula do DT. Kilka dni błąkała się po Goleniowie. Ma na sobie czarne, skórzane, wąskie szelki. Kontakt w sprawie suni – 608 020 331 Agata     ... ( więcej )
02
styczeń 14

CARMEN (WRÓCIŁA DO DOMU)


W okolicy miejscowości Tarnowiec zaginęła suczka rasy beagle o imieniu Carmen. Ktokolwiek ją znajdzie proszony jest o kontakt z opiekunem telefon 697 979 808           ... ( więcej )Ostatnie komentarze:

  • Michalina: Piegus ciągle przebywa w przytulisku w Budnie. W jego sprawi...
  • Małgorzata: Dzień dobry, czy Piegusa można jeszcze adoptować ?...
  • Michalina: Koral znalazl dom :)...
  • Iwona: Jak się zachowuje w towarzystwie dzieci?...
  • Michalina: Koral wciąż mieszka w przytulisku w Budnie....