03
Paź 17

DALILA WRÓCIŁA DO DOMU)


Dalila został podrzucona pod drzwi jednego z mieszkań w Goleniowie. Nie znamy jej historii. Jest niezwykle cichą i grzeczna koteczką, która lubi niewymuszony kontakt z człowiekiem. Toleruje towarzystwo innych kotów, jest czysta i niezwykle zrównoważona. Niedawno przeszła zabieg sterylizacji. Jeśli ktoś z Państwa poszukuje kota o sprecyzowanym charakterze, niekłopotliwego i bardzo ułożonego to Dalila spełnia ... ( więcej )
11
Kwi 17

SABATA (WRÓCIŁA DO DOMU)


To dziewięciomiesięczna spora sunia o nieprzeciętnej urodzie. Została oddana ponieważ jej właścicielka urodziła dziecko. Dla energicznego psa zabrakło miejsca w domu. Sabata nie jest nauczona psich manier. To wulkan energii, który potrzebuje sporego terenu do wybiegania. Sunia nie jest zaszczepiona ani odrobaczona. My ze swojej strony zapewniamy jej pokrycie kosztów zabiegu sterylizacji. Na jednym ze ... ( więcej )
13
Kwi 15

ZIOMAL (WRÓCIŁ DO DOMU)


Przepiękny, dobrze ułożony psiak podjęty w Borzysławcu. Ktoś poświecił mu czas, nauczył zasad. Może uciekł za panną?     ... ( więcej )
27
Lut 15

Aslan i Almira ( odebrane)


Dwa psy, owczarki niemieckie. Sunia w cieczce, kawaler mocno zakochany choć już nie młody ( no cóż miłość nie patrzy na wiek) . Ale tak poważnie. Brak sterylizacji spowodował, że te dwa psiaki trafiły do przytuliska. Almira została odebrana na drugi dzień przez właściciela. Czy Aslan , stary psiak trafi na swoje podwórko. Tu mamy ... ( więcej )
22
Gru 14

SEJKO (WRÓCIŁ DO DOMU)


Znaleziony na stacji paliw Orlen w Goleniowie przy ul. Przestrzennej. Czy ktoś z Państwa go poznaje ? W sprawie odbioru psa z Przytula prosimy o kontakt Ewelina 691443921.             ... ( więcej )
26
Sty 14

MAJBACH (WRÓCIŁ DO DOMU)


Cudowny, wyszkolony psiak. Czeka na właściciela w Przytulu lub na fajny, kochający dom. Pies lekko wystraszony i i troszkę chudy. Potrzebuje troski i dobrego jadła.   ... ( więcej )
20
Sty 14

BRITA (WRÓCIŁA DO DOMU)


1. IMIĘ: Brita 2. PŁEĆ: suczka 3. RASA: mix 4. WIELKOŚĆ: średnia 5. UMASZCZENIE: brązowo czarna 6. WIEK: ok. 6 lat 7. STAN ZDROWIA: dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Suczka w średnim wieku, spokojna, zrównoważona.Podjęta w Rurzycy na ul. Jaśminowej . Doskonale chodzi na smyczy. Lekko przelękniona,boi się podniesionej ręki. Mogła ... ( więcej )
07
Sty 14

SPANIEL (WRÓCIŁ DO DOMU)


06.01.2014 w Podańsku znaleziono ok. 8 – miesięcznego psa w typie spaniela. Obecnie przebywa u tymczasowych opiekunów. Kontakt w sprawie psa tel. 661 429 247 lub 691 443 921.   ... ( więcej )
05
Sty 14

IGA (WRÓCIŁA DO DOMU)


Kto z Was rozpoznaje tę suczkę. Otrzymała od nas imię Iga. Jest wystraszona i trochę zziębnięta. Trafiła dziś z Przytula do DT. Kilka dni błąkała się po Goleniowie. Ma na sobie czarne, skórzane, wąskie szelki. Kontakt w sprawie suni – 608 020 331 Agata     ... ( więcej )
02
Sty 14

CARMEN (WRÓCIŁA DO DOMU)


W okolicy miejscowości Tarnowiec zaginęła suczka rasy beagle o imieniu Carmen. Ktokolwiek ją znajdzie proszony jest o kontakt z opiekunem telefon 697 979 808           ... ( więcej )
11
Lis 13

NIKON (WRÓCIŁ DO DOMU)


Młodzieniaszek w wieku ok. 8 miesięcy podjęty w Komarowie. Przesympatyczny, z ogromnym potencjałem. Ktoś go odchował i co dalej? Może jednak zaginął, może ktoś go szuka?   Wrócił do domu 15.11.2013 r/ 🙂 ... ( więcej )
03
Lis 13

PASJA (WRÓCIŁA DO DOMU)


Młoda ok, 5 miesięczna sunia, znaleziona w lesie przy Łozienicy. Obecnie przebywa w domu tymczasowym.   Odebrana 03.11.2013 r. ... ( więcej )Ostatnie komentarze:

  • Michalina: p. Mariuszu, proszę o telefon do Eweliny. Nr podany w ogłosz...
  • Mariusz: proszę o telefon w sprawie adopcji 600 366 616...
  • Admin: Cziko ma już dom . Pozdrawiam Agata...
  • Marcin: Dzien dobry Czy Cziko jest jeszcze do wziecia?? Orient...
  • Monika: Mam w domu dwa psy. Bardzo je kocham. Ale mam z nimi problem...