02
Mar 18

RALFI (ADOPTOWANY)


RALFI – ok.9-10 miesięczny samiec niewielkich rozmiarów. Bardzo sympatyczny psiak, trochę strachliwy w pierwszym kontakcie ale bardzo szybko zaufał i zmienił się w przytulasa. Ralfi lubi inne psy,jest zaszczepiony,oznakowany i odrobaczony, potrafi zachować czystość w pomieszczeniu. Czeka na dom ! Tel.691443921   ... ( więcej )
22
Lut 18

ZUZIA (ADOPTOWANA)


ZUZIA – sunia w sile wieku ( ok 6-7 lat) niezwykle stateczna i zrównoważona. Na jej pyszczku rysuje się zaduma z odrobiną smutku. Nie zawsze tak wygląda. Gdy bawi się piłką i zabawkami lub tarza na plecach w suchej trawie to emanuje od niej sama radość. Zuzia wiele przeszła. Od skrajnego zaniedbania, rodzenia szczeniąt co ... ( więcej )
09
Lut 18

KORIN (ADOPTOWANY)


Korin, samiec w typie owczarka, wiek ok. 1,5 roku. Pies o niezwykle pogodnym i rozhulanym charakterze. Bardzo emocjonalnie poodchodzi do kontaktów z człowiekiem. W kojcu brakuje mu towarzystwa. Szalenie energiczny. Na spacerach, gdy jest prowadzony na lince interesuje się otoczeniem, obwąchuje wszystkie krzaki i tropi niewidzialne zwierzęta:) Piesek potrzebuje ruchu i przestrzeni. To oraz towarzystwo ... ( więcej )
09
Lut 18

GUAPO (ADOPTOWANY)


Guapo (z hiszpańskiego”przystojniak”) szuka dobrego domu! Ok. 8-9 miesięczny samiec, bardzo w typie owczarka niemieckiego. Guapo jest niezwykle grzecznym psem jak na swój wiek. Posłuszny, reaguje na przywołanie, nie załatwia się w pomieszczeniu, ładnie chodzi na smyczy, jest bardzo proludzki,lubi kontakt z człowiekiem, pojętny z Niego psiak. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Goleniowie. Dobrze ... ( więcej )
09
Lut 18

KLUSKI (ADOPTOWANE)


Nasze małe kluski są gotowe aby opuścić mamę i iść do domów. Zostały zaszczepione pierwszą dawką szczepionki i oznakowane. Są cztery suczki i trzy samce. Będą to niewielkie psiaki. Zostaną wydane tylko na warunki domowe, dwór odpada. Prosimy o przemyślane decyzje,pies to obowiązek na lata, przyjaciel rodziny. Nie rezerwujemy szczeniąt i nie dowozimy ich do ... ( więcej )
02
Sty 18

SZCZENIĘTA (ADOPTOWANE)


Taka oto piątka maluchów (trzy dziewczyny i dwóch chłopaków) pomieszkuje w Goleniowie ze swoją mama. Jak to zwykle bywa przyszły na świat nie wiedzieć po co i nie wiadomo kiedy. Na oko mają ok. 5-6 tygodni. Nie są odrobaczone ani odpchlone. Nie mają też szczepień ochronnych. Ich mama jest mieszanką owczarka. Tata niezaznany. Z naszej ... ( więcej )
02
Sty 18

BURSZTYN (ADOPTOWANY)


Oto nasz Bursztyn. Mały piesek o przepięknej urodzie ale z problemami. Chłopak okropnie się boi, zwłaszcza mężczyzn! To młody psiak ( góra 2 lata), który w życiu przejść musiał wiele.Trafił do nas z Mostów gdzie zamieszkał pod chmurką przy bloku. Odbyło się kilka prób jego odłowienia. Trafił do Przytula gdzie czas spędzał na trzęsieniu się ... ( więcej )
28
Gru 17

JAWA (ADOPTOWANA)


Jawa to ok.2 letnia suczka średnich rozmiarów.Jest mniejsza niż wydaje się być na zdjęciach. Zabrana z „ciężkiego”schroniska w którym spędziła pół roku. Jawa kocha ludzi,dzieci,lubi inne psy, stosunku do kotów nie znamy. Jawa czeka na dom w hotelu dla psów w Goleniowie. Jest zaszczepiona, odrobaczona,odpchlona. Warunkiem adopcji jest zgoda na sterylizację na nasz koszt. Więcej ... ( więcej )
28
Gru 17

ALEGRA (ADOPTOWANA)


Alegra ma ok. 4lata. Jest to niezwykle miła suczka w typie owczarka niemieckiego. Bardzo ceni sobie bycie przy człowieku. Lubi ludzi,dzieci, inne psy. Stosunku do kotów nie znamy. Alegra nie zostanie wydana na dwór do budy. To pies który potrzebuje obecności człowieka. Jest zaszczepiona,odrobaczona,odpchlona. Warunkiem adopcji jest zgoda na sterylizację na nasz koszt. Alegra przebywa ... ( więcej )
22
Gru 17

BRUTUS (ADOPTOWANY)


Młody ( ma półtora roku) psiak w typie rottweilera. Na czas pobytu właściciela w pracy pies ląduje na łańcuchu pod prowizoryczną wiatą. W stosunku do nas nie wykazywał agresji. W domu zachowuje się poprawnie. Jest przyzwyczajony do towarzystwa dzieci. Na spacerach nie ciągnie zbyt mocno. Szukamy dla niego odpowiedniego domu, który zna wymagania tej rasy. ... ( więcej )
29
Lis 17

SIERA (ADOPTOWANA)


Sunia średniej wielkości z charakterystyczną pręgą dłuższej sierści na karku. Z początku nieśmiała, poszczekująca na ludzi. Teraz gdy wychodzi na spacer cieszy się ogromnie i skacze jak pingpong:) Pogodna, radosna sunia w wieku ok. 3 lata. Niezwykle towarzyska. Kocha ludzi w każdym wieku:) Siera czeka w Przytulu w Budnie na swoich czlowieków. Kontakt w sprawie ... ( więcej )
24
Lis 17

SAJMON (ADOPTOWANY)


SAJMON – szuka ludzi którzy Go pokochają! Samiec,ok.roczny w typie owczarka niemieckiego tyle że odrobinę mniejszy. Nie zostanie wydany na dwór,tylko i wyłącznie do domu lub mieszkania. Więcej informacji pod nr telefonu 691443921   ... ( więcej )Ostatnie komentarze:

  • Monika: Mam w domu dwa psy. Bardzo je kocham. Ale mam z nimi problem...
  • Michalina: tak, w sprawie kotki proszę dzwonić do Agaty pod nr 608 020 ...
  • basia: Witam. CZY TA KOTKA JEST JESZCE DO ADOPCJI?...
  • Paulina: Widziałam go jak byłam ostatnio koce przywiezdz. Pies jest c...
  • Jagna: Ps. Poza tym swoje ogłoszenia najczęściej propagują w sposób...