23
lt. 21

MISIU (ADOPTOWANY)


Misiu szuka swoich człowieków To senior, który większość życia spędził na łańcuchu… Jest bardzo zainteresowany kontaktem z człowiekiem Przyjaźnie nastawiony do psów, ignoruje koty, ładnie chodzi na smyczy Wesoły, ciekawski, łagodny Zachipowany, zaszczepiony, odrobaczony Czeka na swoich ludzi w DT w Maszewie ( woj. zachodniopomorskie). Misiu jest podopiecznym TOZ Goleniów, obowiązuje umowa adopcyjna. Więcej informacji ... ( więcej )
23
lt. 21

ADI (ADOPTOWANY)


Adi (wcześniej Odi) to filigranowy psiak w średnim wieku, który został podopiecznym TOZ Goleniów po tym jak poznaliśmy prawdę o jego relacji z poprzednim właścicielem . Malutki i milutki Ostrożny i nieufny w stosunku do obcych, całkowicie zakochany w człowieku (gdy się przezwyczai) . Fajnie chodzi na smyczy, lubi jeździć samochodem. Jest energiczny, wesoły, bardzo ... ( więcej )
23
lt. 21

MALWINKA (ADOPTOWANA)


3 letnia Malwinka w typie jamnika szuka domu  za ok. 7 tygodni gdy wychowa i wykarmi swoje dzieci, będzie mogła poznać swojego człowieka na zawsze. To sunia, która za pewne nigdy nie miała łatwo. W ciągu swoich pieskich 3lat, rodziła trzy razy, trzeci raz na szczęście jest ostatnim, trafiła na nas i teraz będzie tylko ... ( więcej )
03
lt. 21

GUCIO (ADOPTOWANY)


Gucio dwuletni mały i trochę nieśmiały samczyk. Życie go nie rozpieszczało….aż do teraz. Gucio jest spokojnym i kompletnie niekłopotliwym pieskiem, który ze wszystkich sił stara się …nie bać. Do niedawna skupiał się tylko na tym. Guciowi trzeba dać czas i pozwolić aby we własnym tempie otwierał się na świat. Nie brudzi w domu, nie niszczy, ... ( więcej )
13
listopad 20

MAGIK (ADOPTOWANY)


Magik szuka domu Piesio w typie jamnika, młodziutki (ok. 1,5-2 lata), aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Szczecinie. Dał się poznać jako miłe psisko, jest spokojny,nie wykazuje zachowań niepokojących. Lubi towarzystwo człowieka, w pełni toleruje dzieci. Potrafi zostać sam w domu przez 8 h, nie niszczy, nie wokalizuje. Ładnie chodzi na smyczy, pilnuje się człowieka. ... ( więcej )
02
wrz. 20

AZOR (ADOPTOWANY)


Oto Azor. Zabraliśmy dziś Azora. Azor już nie będzie wisiał na łańcuchu. Psiak jest niewielki, ma trzy lata, narazie jest trochę wystraszony ale nie ma się co dziwić. Dziś przywieźliśmy go do przytuliska. Z tego co nam wiadomo Azor wychowywał się przy dzieciach, od roku wisiał na łańcuchu. Więcej informacji : tel. 691443921   ... ( więcej )
25
czerwiec 20

KAJA (ADOPTOWANA)


Do adopcji młoda sunia o wdzięcznym imieniu Kaja. Urodzona w październiku 2019 roku. Waży ok. 6 kg. Jest w typie pinczerka. Energiczna, niezwykle przyjazna. Bardzo lubi dzieci. Wymaga nauki podstawowych manier. Kontakt w sprawie adopcji Agata 608020331   ... ( więcej )
10
czerwiec 20

KAROLEK (ADOPTOWANY)


Karolek, piesek w typie yorka, trafił do nas w opłakanym stanie. Brudny, zarośnięty i przestraszony. Teraz to zupełnie inny piesek. Radosny , obstrzyżony chętny do kontaktu z człowiekiem. Chłopak już zawsze będzie kulał na przednią lewą łapkę. W tej kwestii zrobiliśmy dla niego wszystko co było możliwe. Został też wykastrowany. Poszukujemy dla niego domu, który ... ( więcej )
25
Maj 20

FRYTKA (WRÓCIŁA DO DOMU)


FRYTKA SZUKA DOMU Przyszło Frytce zamieszkać w przytulisku..a miejsce to jak wiecie nie jest wymarzonym lokum dla psiaków. Dbamy o nie jak możemy ale to nie dom-to życie za kratami. Frytka została zabrana do hotelu na sesję zdjęciową i po prostu żeby lepiej ją poznać. Jest bardzo miłą, energiczną sunią.Ma ok.dwa lata,dogaduje się z innymi ... ( więcej )
05
Maj 20

FLORA (ADOPTOWANA)


„To nie tak miało być.. pojawiłam się na tym świecie ok.1,5 roku temu. Całe dzieciństwo spędziłam w niewielkim kojcu, chciałam się bawić, chciałam mieć człowieka, chciałam mieć psiego przyjaciela.. miałam tylko cztery ściany budy, dolewkę wody i trochę jedzenia 😔 Tak urządził mnie człowiek. Pewnego dnia wyciągnięto mnie z mojego”azylu” i wywieziono w obce mi ... ( więcej )
10
kwiecień 20

DŻORDŻ (ADOPTOWANY)


Dżordż to niewielki psiak, taki niskopodwoziowy – bardzo sympatyczny pan pies 🙂 Ma ok.6 lat, jest zdrowy i pełen energii, lubi towarzystwo ludzi, toleruje inne psy. Nie mamy wiedzy na temat tolerowania kotów. Wiemy że żył na łańcuchu, już do tego życia nie wróci. Dżordż czeka na dom i na swojego człowieka! Więcej informacji: tel. ... ( więcej )
23
marzec 20

KITA (ADOPTOWANA)


Zanim napiszę coś więcej na jej temat to od razu ważna informacja: szukamy dla niej domu z ogrodem z możliwością przebywania w domu z ludźmi ‼️ Kita ma ok.7-8 miesięcy,uwielbia ludzi na zabój, dogaduje się z psami (mile widziany dom w którym jest już pies). Sunia jest mniejsza od owczarka niemieckiego, waży 17,5 kg. Zostawiona ... ( więcej )Ostatnie komentarze:

  • Michalina: Piegus ciągle przebywa w przytulisku w Budnie. W jego sprawi...
  • Małgorzata: Dzień dobry, czy Piegusa można jeszcze adoptować ?...
  • Michalina: Koral znalazl dom :)...
  • Iwona: Jak się zachowuje w towarzystwie dzieci?...
  • Michalina: Koral wciąż mieszka w przytulisku w Budnie....