13
Lis 20

MAGIK (ADOPTOWANY)


Magik szuka domu Piesio w typie jamnika, młodziutki (ok. 1,5-2 lata), aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Szczecinie. Dał się poznać jako miłe psisko, jest spokojny,nie wykazuje zachowań niepokojących. Lubi towarzystwo człowieka, w pełni toleruje dzieci. Potrafi zostać sam w domu przez 8 h, nie niszczy, nie wokalizuje. Ładnie chodzi na smyczy, pilnuje się człowieka. ... ( więcej )
02
Wrz 20

AZOR (ADOPTOWANY)


Oto Azor. Zabraliśmy dziś Azora. Azor już nie będzie wisiał na łańcuchu. Psiak jest niewielki, ma trzy lata, narazie jest trochę wystraszony ale nie ma się co dziwić. Dziś przywieźliśmy go do przytuliska. Z tego co nam wiadomo Azor wychowywał się przy dzieciach, od roku wisiał na łańcuchu. Więcej informacji : tel. 691443921   ... ( więcej )
25
Cze 20

KAJA (ADOPTOWANA)


Do adopcji młoda sunia o wdzięcznym imieniu Kaja. Urodzona w październiku 2019 roku. Waży ok. 6 kg. Jest w typie pinczerka. Energiczna, niezwykle przyjazna. Bardzo lubi dzieci. Wymaga nauki podstawowych manier. Kontakt w sprawie adopcji Agata 608020331   ... ( więcej )
10
Cze 20

KAROLEK (ADOPTOWANY)


Karolek, piesek w typie yorka, trafił do nas w opłakanym stanie. Brudny, zarośnięty i przestraszony. Teraz to zupełnie inny piesek. Radosny , obstrzyżony chętny do kontaktu z człowiekiem. Chłopak już zawsze będzie kulał na przednią lewą łapkę. W tej kwestii zrobiliśmy dla niego wszystko co było możliwe. Został też wykastrowany. Poszukujemy dla niego domu, który ... ( więcej )
25
Maj 20

FRYTKA (WRÓCIŁA DO DOMU)


FRYTKA SZUKA DOMU Przyszło Frytce zamieszkać w przytulisku..a miejsce to jak wiecie nie jest wymarzonym lokum dla psiaków. Dbamy o nie jak możemy ale to nie dom-to życie za kratami. Frytka została zabrana do hotelu na sesję zdjęciową i po prostu żeby lepiej ją poznać. Jest bardzo miłą, energiczną sunią.Ma ok.dwa lata,dogaduje się z innymi ... ( więcej )
05
Maj 20

FLORA (ADOPTOWANA)


„To nie tak miało być.. pojawiłam się na tym świecie ok.1,5 roku temu. Całe dzieciństwo spędziłam w niewielkim kojcu, chciałam się bawić, chciałam mieć człowieka, chciałam mieć psiego przyjaciela.. miałam tylko cztery ściany budy, dolewkę wody i trochę jedzenia 😔 Tak urządził mnie człowiek. Pewnego dnia wyciągnięto mnie z mojego”azylu” i wywieziono w obce mi ... ( więcej )
10
Kwi 20

DŻORDŻ (ADOPTOWANY)


Dżordż to niewielki psiak, taki niskopodwoziowy – bardzo sympatyczny pan pies 🙂 Ma ok.6 lat, jest zdrowy i pełen energii, lubi towarzystwo ludzi, toleruje inne psy. Nie mamy wiedzy na temat tolerowania kotów. Wiemy że żył na łańcuchu, już do tego życia nie wróci. Dżordż czeka na dom i na swojego człowieka! Więcej informacji: tel. ... ( więcej )
23
Mar 20

KITA (ADOPTOWANA)


Zanim napiszę coś więcej na jej temat to od razu ważna informacja: szukamy dla niej domu z ogrodem z możliwością przebywania w domu z ludźmi ‼️ Kita ma ok.7-8 miesięcy,uwielbia ludzi na zabój, dogaduje się z psami (mile widziany dom w którym jest już pies). Sunia jest mniejsza od owczarka niemieckiego, waży 17,5 kg. Zostawiona ... ( więcej )
23
Mar 20

PSOTKA (ADOPTOWANA)


Psotka ma ok.1,5 roku, została odebrana interwencyjnie z beznadziejnych warunków. Jest średniej wielkości sunią, bardzo lubi kontakt z człowiekiem,przy odpowiednim wprowadzeniu do domu z innym miłym psem-powinna się bez problemu dogadać. Co do tolerowania kotów nie mamy wiedzy. Psotka mieszka w przytulisku w Budnie,jest dość energiczna więc szukamy aktywnej rodziny. Jest zaszczepiona,wysterylizowana,odpchlona i odrobaczona. Brak ... ( więcej )
20
Mar 20

MARLEY (ADOPTOWANY)


Marley to pies którego prześladuje pech. Dwukrotnie odebrany ze złych warunków,aktualnie przebywa w awaryjnym domu tymczasowym. Marley to psiak który nie sprawia absolutnie żadnych problemów. Potrafi zostać sam,nie załatwia swoich potrzeb w domu,nie ma w nim cienia agresji ani do ludzi ani do innych zwierząt. Jest większym psiakiem,ma wszystkie szczepienia,jest wykastrowany,ma ok.3 lata. Wydamy go ... ( więcej )
20
Mar 20

SZPILKA (ADOPTOWANA)


Szpilka to ok.6 miesięczna sunia,filigranowa,niewielka(ok.6kg),bardzo zwinna,energiczna.. Uwielbia towarzystwo ludzi,zero agresji do innych zwierząt,przesympatyczna sunia,w sam raz na kolana 🙂 Aktualnie przebywa w hotelu dla psów Hakuna Matata w Podańsku. W hotelu grzecznie zostaje w pokoju,nie niszczy,nie wokalizuje kiedy jest sama. Uwielbia biegać za patykiem czy piłką. To taka sunia do zakochania od pierwszego wejrzenia 🙂 Jest ... ( więcej )
20
Mar 20

ARGO (ADOPTOWANY)


Argo to psiak odebrany interwencyjnie z łańcucha. Aktualnie zamieszkuje przytulisko w Budnie. Ma ok.3-4 lata,jest bardzo sympatycznym psem. Przyjazny w stosunku do ludzi,toleruje inne psiaki,z kotami raczej też się dogada. W przytuliskowym kojcu nie czuje się najlepiej, mógłby mieszkać na zewnątrz ale bez zamknięcia w kojcu. O łańcuchu nawet nie wspomnę .. Argo jest zaszczepiony, ... ( więcej )Ostatnie komentarze:

  • Michalina: tak...
  • AGNIESZKA: Witam czy Koral jest nadal do adopcji?...
  • Michalina: tak...
  • Iga: Apollo jest do adopcji nadal?...
  • Michalina: w sprawie psów proszę dzwonić do Eweliny - 691 443 921...