Kim jeteśmy?


Agata

Prezes Zarządu TOZ. Energiczna, pełna pozytywnego myślenia, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Prowadzi dom tymczasowy. To dzięki jej determinacji powstał nasz goleniowski oddział TOZ.

 

agata

 

Michalina

Skarbnik Zarządu. Pełna energii i poważnych pomysłów, odwiedza Przytul, bywa naszym managerem i logistą. Posiada niezwykłą mądrość życiową. Jest bardzo wrażliwa. Jej największą miłością jest suczka Zula 🙂

 

michalina

 

Ewelina

Sekretarz Zarządu i inspektor TOZ,. Prowadzi dom tymczasowy, odwiedza Przytul.  Zakręcona pozytywnie, czuła na krzywdę zwierząt, aktywna, pełna radości życia.

 

ewelina

 

Marta

Prowadzi dom tymczasowy, inspektor TOZ, odwiedza psy w Przytulu- wrażliwa dusza, sumienie serc ludzkich. Pogodna, skromna, zawsze skora do pomocy.

 

marta

 

Marta

Niezwykle zorganizowana, uzdolniona manualnie, pracowita i skromna. Odwiedza zwierzęta w Przytulu, nie boi się wyzwań.

 

marta

 

 

Alina

Z nami już 5 lat, prowadzi dom tymczasowy, wyprowadza psy z Przytula. Pewna siebie, zdecydowana, mądra i rozsądnie wrażliwa. Jej zainteresowania krążą wokół tresury i poznawania psychiki psów.

 

alinka

 

Patrycja

Razem z nami już 5 lat,  jest domem tymczasowym dla małych kociaków i gryzoni,  ratuje dzikie ptaki, wyprowadza psy z Przytula. Jest dowodem na to, że życie może się zmienić na lepsze dzięki pomocy zwierzętom. Z nami realizuje swoje marzenia. Niezwykle silna, mądra , wrażliwa i czuła. Nie boi się wyzwań.

 

patrycja

 

Ela

Bardziej kocha zwierzęta niż ludzi. Dlaczego? Bo są bezinteresowne, oddane i bez słów rozumieją człowieka. Dają dużo radości, nieświadomie potrafią rozbawić do łez i poprawić humor.

Dlaczego wolontariat? Ponieważ zwierzaki nie potrafią się same bronić, czują tak samo jak ludzie: czują ból, wiedzą co to przerażenie, miłość i oddanie. Przyjmują z pokorą wszystko co przyniesie im los.

Najcenniejsza w wolontariacie jest możliwość pomocy i świadomość, że życie zwierzaka zostało uratowane lub zmieniło się na lepsze. Takie działania pokazują prawdziwą wartość naszego człowieczeństwa. Wolontariat daje okazję do kształtowania charakteru, bycia użytecznym, pomocnym, bycia po prostu lepszym człowiekiem.

 

ela

 

 

 

 
Ostatnie komentarze:

  • Michalina: Piegus ciągle przebywa w przytulisku w Budnie. W jego sprawi...
  • Małgorzata: Dzień dobry, czy Piegusa można jeszcze adoptować ?...
  • Michalina: Koral znalazl dom :)...
  • Iwona: Jak się zachowuje w towarzystwie dzieci?...
  • Michalina: Koral wciąż mieszka w przytulisku w Budnie....