18
grudzień 12

Psy z Komarowa

Napisane przez: Admin

Otrzymaliśmy zawiadomienie o tym, że na terenie jednej z firm przebywają dwa psy a warunki jakie maja tam stworzone mogą odbiegać od norm. Pojechaliśmy tam wczoraj razem z funkcjonariuszem Straży Miejskiej. Jak się okazało psiaki są w dobrej kondycji. Mieszkają w jednej ocieplanej ,  zbitej z palet  i ocieplonej styropianem  budzie,. Niestety są przypięte do łańcuchów w taki sposób, że biegając plączą się przez co powstaje złudzenie, ze są  na jednym łańcuchu i to zbyt krótkim. Psiaki są spuszczane gdy firmę opuszczą pracownicy a pozostaje w niej ich opiekun. Zaleciliśmy rozłączenie łańcuchów tak aby psy mogły swobodnie biegać i nie plątały się i wyścielenie budy jakimś materiałem izolującym, zaopatrzenie psów w drugą budę. Otrzymalismy  informację, że w najbliższej przyszłości jak tylko pogoda na to pozwoli psiaki otrzymają wspólny kojec. Kolejną wizytę zapowiedzieliśmy po Nowym Roku.

 

 

 
2 komentarze do “Psy z Komarowa”

 1. Kinga   Napisał:

  dziendobry pracowalam w tej w firmie i dowiedzialam sie ze psy nie sa spuszczane !!! a ich zekomy opiekun jest ze szczecina w firmie nie ma rowniez jedzenia dla nich poniewaz jeden z pracownikow powiedzial mi ze przywozi resztki z domu poniewaz prezes firmy wyznaczajac opiekuna do psiakow mysli ze skoro maja opiekuna to on ze swojej kieszeni powinien im kupowac jedzenie!!!

 2. Jaga   Napisał:

  Przykry widok, goła buda bez jakiegokolwiek ocieplenia, piskom tez widać żeberka. pani kinga ma zapewne rację pisząc że nimi tak naprawdę nikt się nie zajmuje.

Zostaw komentarz

*
Ostatnie komentarze:

 • Michalina: Piegus ciągle przebywa w przytulisku w Budnie. W jego sprawi...
 • Małgorzata: Dzień dobry, czy Piegusa można jeszcze adoptować ?...
 • Michalina: Koral znalazl dom :)...
 • Iwona: Jak się zachowuje w towarzystwie dzieci?...
 • Michalina: Koral wciąż mieszka w przytulisku w Budnie....